Hakkımızda

Hünka Kablo Kurumsal

Hakkımızda

Hünka Kablo 25 Yıllık sektördeki bilgi birikimi ve 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kurulduğu günden itibaren kablo konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz: Koaksiyel kablolar, kamera kabloları, alarm kabloları, haberleşme kabloları, FE180 yangına dayanıklı kablolar, sinyal ve kontrol kabloları ve enerji kabloları gibi geniş çaplı üretimler yapmaktadır.

Hünka Kablo olarak üretim kalitemizle dünya pazarında güçlü ve rekabet edebilen bir konuma ulaştığımızdan, bugün Türkiye pazarının yanı sıra Dünya’da birçok ülkeye ihracat yapar duruma gelmenin haklı onurunu yaşamaktayız.

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kablo sektöründe bu ilkelerinden asla vazgeçmeden yer edinmiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.” Prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir.

Sosyal Sorumluluk

Hünka Kablo

Dünya kaynaklarını verimli kullanmak, toplumsal sorunlara duyarsız kalmamak, ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlamak, bu yönde çalışmalar yapan sivil toplum örgütlerine karşı üzerimize düşen görevi yerine getirmek temel sosyal sorumluluk anlayışımızı oluşturur. Bu yöndeki çalışmaların sonucu oluşan “Kurum itibarı” mızı en güçlü değerimiz olarak görmekteyiz.

Türkiye