Kalite Politikamız

Hünka Kablo Kurumsal

Kalite Politikamız

Kalite ,fiyat ,teslimat açısından müşteri memnuniyetini göz  önünde  tutmak  ve  bu  doğrultuda  ulusal  ve  uluslararası  kabul  edilmiş  değer  ve  standartlara  ,çevre ve insan sağlığına uygun  kablo üretmek.

Çalışanlarımıza  verilecek eğitimlerle kalite  bilincini  ,bilgi  ve  becerilerini  artırmak , böylece  sürekli  gelişme  faaliyetlerine  katkıda  bulunmalarını  sağlamak.

Kaynakları iyileştirmek, kalite, verimlilik  ve  zamanında  teslim  şartlarını  her  aşamada  gerçekleştirerek  maliyetleri  azaltmak  ve  müşteri  şikayetlerini  önlemek.

Hünka kablo   yönetimi Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2015 ,ISO14001 Çevre, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, sürekli gelişmeye açık ve düzenli gözden geçirilerek etkinliğinin artırılması için gereken  kaynakları tahsis etmek konusunda kararlıdır.

Risk analizleri yapıp devamlılığını da sağlayacaktır. Meydana gelebilecek kaza veya acil durumda iş kazalarını ve çevresel etkileri en aza indirecek tedbirler alacaktır.

Tedarikçi, üretici ve müşteri çözüm ortaklığını gerçekleştirerek,  müşterinin  ve  çalışan  personelin  firmamıza  duyduğu  güvenin  sürekliliğini  sağlayarak kablo sektöründe lider olmak.

Türkiye
Türkiye